Mesaj gönder
aboutus

Beijing GYG Industry Co., Ltd.

Beijing GYG Industry Co., Ltd. Beijing GYG Industry Co., Ltd. Beijing GYG Industry Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: GYG
İhracat p.c: < 10%
Hakkımızda
Giriş

Beijing GYG Industry Co., Ltd, 2014 yılında Çin'in başkenti Pekin'de kuruldu.Genç ve enerjik bir şirket olarak, yüksek kaliteli ürünleri ve iyi hizmetleriyle müşterilerin güvenini ve memnuniyetini kazandı.İşleri tüm dünyaya yayıldı..

Şirket, "Yüksek Kalite - Rekabetçi Fiyat - İyi Hizmet" kavramını tutuyor ve indirim, üretim, paketleme, lojistik vb. gibi her alanda iyi davranmak için elinden geleni yapıyor.Aynı zamanda, müşteriler için iyi bir teknik destek de sağlayacağız. Size en iyi alışveriş deneyimini sunmak istiyoruz ve sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Birlikte büyüyelim!Gelecekte WIN-WIN!

Hizmet

Müşteri memnuniyeti her zaman şirketimizin nihai hedefi olmuştur.Karşılıklı işbirliğini kolaylaştırmak için satış elemanımız İngilizce, Rusça, İspanyolca ve benzeri gibi farklı dillerde iletişim kurabilir.Ek olarak, Teklif - Üretim - Nakliye dahil olmak üzere tek elden hizmet sunarken, müşteriler için iyi teknik destek de sağlayacağız.

 

ŞİRKET KONSEPTİ
YÜKSEK KALİTE
Ürünlerimiz, müşterilerden gelen farklı gereksinimleri karşılamak için gelişmiş ekipmanlarla üretilmektedir.Sıkı üretim süreci ve kalite kontrol sistemi, ürünlerimizin yüksek kalitesini garanti eder.Aynı zamanda bazı ürünler müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.
 

REKABETÇİ FİYAT
Kalite güvencesi öncülüğünde ürünlerimiz için makul fiyatlar belirliyoruz.Asansör endüstrisinde, uygun maliyetli ürünler ve harika alışveriş deneyimleri sunarak, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden tanınırlık ve güven kazandık.

 

İletişim bilgileri